Hakkımızda

Çağlar Koyunculuk, damızlık koyun ithalatı, üretimi ve çiftlik yönetim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Tekirdağ ve Macaristan’da faaliyet gösteren firmamız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ülkelerden damızlık küçükbaş ve büyükbaş hayvan ithalatı yapmaktadır.
Kurulduğu tarihten itibaren firmamızın amacı; yabancı damızlık küçükbaş ırkların üreticilere tanıtımını ve teminini sağlayarak hayvancılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak olmuştur. Bu amaç doğrultusunda firmamız, 2009 yılından itibaren başta ile de france , Macar Merinos , Merinos ,Merino land schaf ,Lacaune , Dorper ve Suffolk ırkları olmak üzere, üst seviye genetik özelliklere sahip koyun ırklarının, Türkiye hayvancılık sektörüne kazandırılmasında, üretiminde ve tanıtımında önemli rol oynamıştır.
Türkiye’nin bir çok iline yaptığımız damızlık Koyun satışına ek olarak, son 7 yıl içinde sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile de birçok üreticinin başarısına kaktı sağlamak ve güvenini kazanmaktan dolayı gurur duyuyoruz.
ÇAĞLAR KOYUNCULUK
0533 346 37 47